rekuperace BRINK

TEPLÉ VĚTRÁNÍ I V ZIMĚ

OLYMPUS DIGITAL CAMERArekuperace-vzduchu

brink_logo

Rekuperace a systém větrání Brink Climate Systems

Představuji Vám jedinečný systém větrání a rekuperace od předního evropského výrobce , který obsahuje všechny potřebné díly nezbytné pro zajištění správné a dlouhodobé funkčnosti systému větrání s rekuperací vzduchu.

Systém větrání a rekuperace se skládá z

Výrobce systému větrání a rekuperace Brink Climate Systems je tradiční holandský výrobce větracích a teplovzdušných jednotek s více jak 30ti-letými zkušenostmi, vývojem a výrobou.

Firma vyvíjí a vyrabí rekuperační jednotky ve svém vlastním továrně ve městě Staphorst. Rekuperační jednotky a větrací systémy jsou neustále zdokonalovány a jsou držiteli řady ocenění a atestů.

Brink-Climate-Systems-StaphorstFirma je členem významných evropských asociací a podílí se na rozvoji úsporného a efektivního větrání v bytové výstavbě.

Jedinečné řešení a provedení větracích jednotek Renovent

Jednotky větrání a rekuperace Renovent jsou mnohaletým provozem ověřená zařízení.

Uváděné parametry větracích jednotek Renovent jsou, jako jedny z mála, certifikované a umožňují zákazníkům nezávislé a objektivní porovnání například na internetu renomovaného Passive Haus Institutu.

Tak jako šampiona ve víceboji  nedělá pouze vítězství v jedné disciplíně, tak větrací rekuperační jednotku nedělá pouze účinnost, nýbrž vysoce vyvážený souhrn vlastností větrací jednotky.

certificate
Větrací jednotky Renovent vynikají ve všech vlastnostech a udávají trend ve vývoji úsporných a široce využitelných zařízení.