shoz prádla

shoz prádla

shoz prádla

Shoz prádla Vám účelně pomůže vyřešit problém se stálým přemisťováním nahromaděného špinavého prádla z jednotlivých míst ve Vašem domě do prádelny či suterénu domu.

Shoz prádla  je jednoduché a praktické zařízení, které slouží k transportu prádla z vrchních podlaží obytné části domu, zpravidla koupelny, do prádelny, či jiné technické místnosti v přízemí domu.

shoz na prádlo

S ohledem na velkou úsporu času a důrazem na hygienické nároky se shozy na prádlo dávno nevyužívají jen v nemocnicích a hotelech, ale jsou vítaným a praktickým pomocníkem v penzionech a rodinných domech.

DSC_4208

shoz prádla

jeho funkce

Po vhození, se prádlo pohybuje shozem gravitačně vlastní vahou. Následně je zachytáváno v ukončovacím uzavřeném díle nebo padá do vaku, koše či transportního vozíku.

Případnou nesouosost tělesa shozu v jednotlivých podlažích lze snadno řešit pomocí kolen 45°.

NEZAPOMEŇTE, že shoz na prádlo prochází jednou nebo více stropními konstrukcemi jednotlivých podlaží domu.

Na tuto skutečnost je nejlépe myslet již ve fázi projektu shozu prádla a při následné realizaci v místě průchodu stropem nechat zhotovit stavební otvor ideálního rozměru 400 x 400 mm.
Každý jeden díl shozu je kotven pomocí hmoždin do přilehlé stěny. Ve standardním provedení vhozových dílů a ukončovacích uzavřených dílů je kotvící část na zádech dílu, tedy za dvířky. V případě, že v této části není přilehlá stěna, vyrobíme kotvící část na libovolné straně shozu.

Stavebnici shozu v jednopodlažním i vícepodlažním provedení je možno nainstalovat svépomocí. V případě Vašeho zájmu Vám montáž shozu provede naše firma. Tuto možnost využívají zákaznici zejména u atypických realizací.

shoz05Velký důraz je kladen na funkčnost a design shozu prádla

Montáž dvířek se většinou provádí při finální kompletaci stavby. Vhozová dvířka jsou dostupná ve všech barvách vzorníku RAL, v NEREZ provedení a designovím hitem je dekor kamene či dřeva. Vyrobíme i atypická dvířka, která přizpůsobíme designu místnosti, okolního nábytku, obkladu apod..

Všechna dvířka jsou vybavena technologií zavírání a otvírání

Quick Touch

Tento jedinečný systém Vám umožní jedním zmáčknutím dvířka otevřít a jedním zmáčknutím dvířka zavřít.

Realizuji a prodávám shoz prádla ARTOX a shoz prádla SIDEKICK

V případě složitější realizace shozu prádla, zejména u shozu ve vícepodlažní variantě nebo v nesouosém provedení u Vás shoz osobně zaměřím a společně najdeme ideální finální řešení.