referencecvs-install

Marek Jírovec

centrální vysavače jsou mým koníčkem a baví mě to :o)

Prodejem, montáží a servisem centrálních vysavačů se  profesně zabývám již od roku 2002.

V roce 2002 jsem zahájil profesní činnost v oblasti centrálního vysávání ve firmě Vatoon s.r.o., která převážně dodávala a instalovala centrální vysavače SMART.
Po její transformaci na společnost SMART-VAC s.r.o. jsem společnost raději opustil a stal se autorizovaným zástupcem pro centrální vysavače Husky, DuoVac, Disan a GV PUMA.
Za tuto dobu jsem načerpal nepřeberné množství odborných zkušeností a dovedností.
Proto optimalizuji všechny související činnosti spojené s dodávkou a montáží centrálních vysavačů do jednoho balíčku.

Dokážu tím snížit celkové náklady na pořízení centrálního vysavače na velmi přijatelnou cenu oproti konkurenci.

Instaloval jsem centrální vysavače do desítek rodinných a generačních domů. Realizoval jsem také centrální vysávání v hotelech a penzionech.

Například hotel TOMMY Náchod (2007) , hotel CLEMENT (2008) v Praze, kde je součinnost až 6 uživatelů a instalován systém Disan s inventorovou turbínou.

 

hotel Tommyhotel clement

*

Zajímavou ale velice technicky i technologicky náročnou realizací je potrubní rozvod centrálního vysavače v největší spalovně komunálního odpadu v ČR  –  ZEVO Malešice, kde pracuje v náročných provozních podmínkách již od roku 2012

Průmyslový vysavač pro Pražské služby a.s.

průmyslový vysavač

 

Právě realizuji

potrubní rozvody pro centrální vysavače v novostavbách rodinných domů již od 6.000,- včetně projektu.

Precizně instalovaný rozvod centrálního vysavače je základním předpokladem výborně fungujícího systému centrálního vysávání.

Instalace Hadice do Zdi (Hide-A-Hose) vyžaduje specifické řešení potrubního rozvodu i jeho instalaci. Je nutné dodržet několik zásadních pravidel při montáži. Návrh řešení je vždy individuální dle potřeb uživatele a možnostech stavby.

Hadice do zdi

Důležitým předpokladem pro správnou funkci tohoto systému je použít v trase hadice, co nejméně odbočení z přímých tras za použití speciálních kolen s velkým rádiusem + dostatečně výkonný centrální vysavač s By-Pass motorem. Ideální pro toto použití je například DuoVac Symhonia 280i nebo GV Puma Senior

Motory Thru-flow například Husky Flex k HvZ nejsou vhodné používat. Sací výkon mají dostatečný avšak konstrukce chlazení motoru Thru-flow  není s touto extra pohodlnou vychytávkou za dobře :o|*

Video z montáže Hadice ve Zdi

Video