Centrální vysavač Husky PRO 200

25Let
Záruka

centrální vysavač pro suché i mokré sání. Pro velké domy s plochou až 1000 m2. Usnadňuje údržbu tvrdých povrchů a umožňuje superrychlé vysoušení mokrých povrchů, jako jsou všechny hladké povrchy a dlažby. Bezkonkurenční sací výkon pro tekutiny i pevný odpad.

centrální vysavač Husky

Univerzální systém lze použít s nebo bez přídavného papírového filtračního sáčku. Pokud je užíván s filtračním sáčkem, probíhá dvojí filtrace, která zajišťuje bezkonkurenční kvalitu vzduchu a zabraňuje kontaktu s prachem a alergeny.

K dispozici je sada příslušenství pro mokré i suché vysávání jak s bezdrátovou technologií, tak i tradičním systémem ovládání.

Systém soft-start a soft-stop pomalého spuštění a vypínání pro zdokonalenou funkčnost a delší životnost motoru

Spolehlivý třístupňový motor, průmyslové kvality s bypass – nezávislým chlazením DOMEL (EU)

Super odolná odpadní nádoba s obrovskou kapacitou (34 l) vyrobená z polyethylenu a tělo jednotky z nerez oceli pro bezkonkurenční odolnost

Maximální bezpečnost – pouze mokré vysavače umožňují vlastní proplach a desinfekci trubního systému uloženého zpravidla v konstrukcích podlah pod podlahovým vytápěním a dalšími instalacemi – 100 % jistota čistoty potrubí pří úpravidelném proplachu – 0 % rizika zanášení a tvorby plísní – pouze HUSKY mokré sání.

Cena
46 400 Kč
Bez DPH

Technické parametry

Napětí 230 V
Bypass ANO
Příkon 3011 W
Sací podtlak 4,470 m/H2O
Průtok vzduchu 62 l/s
Sací výkon 757 W
Soft start ANO