Prodej

pondělí – pátek  8:00 – 18:00 hodHadice pro centrální vysavač

sada PLUS super cena 3.600,- včetně DPH

Hadice pro centrální vysavač 7 nebo 9 metrů s vypínačem ON/OFF

Akční podzimní cena

Akční cena 3.600,- včetně DPH pouze telefonická objednávka 603 444 588

Hadice pro centrální vysavač Husky, DuoVac, Beam, Globovac a jiné

Dělení sacích hadic pro centrální vysavače

hadice pro centrální vysavače se dělí do dvou kategorií:

Varianta sací hadice pro centrální vysavač ve zdi

hadice pro centrální vysavač

hadice ve zdi – hide-a-hose

Novinkou jsou sací hadice pro centrální vysavače uložené ve zdi. Délku sací hadice si zákazník volí dle své potřeby. Hadice je uložena v rozvodu centrálního vysavače a vysune se podle potřebné délky. Po dokončení úklidového procesu se odjistí pojistka a hadice se zasune zpět do potrubního rozvodu pod tlakem. Podtlak vytváří samotný centrální vysavač.

Hadice metráž pro centrální vysavač

hadice metráž je nespornou výhodou pro zákazníka. Na přání zákazníka lze zhotovit hadice pro centrální vysavač do určitých a maximálních délek. Také hadice pro centrální vysavač s koncovkami a v určitých délkách.

Elastické hadice pro centrální vysavače

jednou z variant volby hadice k centrálnímu vysavači může být elastická hadice. Tato hadice má mnoho výhod a lze ji zakoupit v několika délkách.

Samostatné hadice pro centrální vysavače

Není nutno vždy zakupovat celou sadu příslušenství k centrálnímu vysavači. Zákazník si může zakoupit i jednotlivé komponenty nutné ke kvalitnímu vysávání centrálním vysavačem. Samostatné hadice k centrálnímu vysavači v několika variantách délek.

Hadice s vypínáním pro centrální vysavače

Hadice s vypínáním pro centrální vysavač je nejoptimálnější volbou při výběru hadice pro centrální vysavač. Zákazník si také může zvolit požadovanou délku dle svých potřeb pro kvalitnější a jednodušší vysávání.