Prodej

pondělí – pátek  8:00 – 18:00 hodhadice k centrálnímu vysavači

sada PLUS super cena 3.600,- včetně DPH

Hadice 7 nebo 9 metrů s vypínačem ON/OFF

Akční podzimní cena

Akční  cena 3.600,- včetně DPH pouze telefonická objednávka volejte 603 444 588

Hadice k centrálnímu vysavači Husky, DuoVac, Beam, Globovac a jiné

hadice pro centrální vysavačDělení sacích hadic k centrálním vysavačům

hadice k centrálním vysavačům se dělí do dvou kategorií:

Varianta sací hadice k centrálním vysavačům ve zdi

hadice ve zdi pro centrální vysavače

hadice ve zdi – hide-a-hose

Novinkou jsou sací hadice k centrálním vysavačům uložené ve zdi. Délku sací hadice si zákazník volí dle své potřeby. Hadice je uložena v rozvodu centrálního vysavače a vysune se podle potřebné délky. Po dokončení úklidového procesu se odjistí pojistka a hadice se zasune zpět do potrubního rozvodu pod tlakem. Podtlak vytváří samotný centrální vysavač.

Hadice metráž k centrálním vysavačům

hadice metráž je nespornou výhodou pro zákazníka. Na přání zákazníka lze zhotovit hadice k centrálním vysavačům do určitých a maximálních délek. Také hadice k centrálním vysavačům s koncovkami a v určitých délkách.

Elastické hadice k centrálním vysavačům

jednou z variant volby hadice k centrálnímu vysavači může být elastická hadice. Tato hadice má mnoho výhod a lze ji zakoupit v několika délkách.

Samostatné hadice k centrálnímu vysavači

Není nutno vždy zakupovat celou sadu příslušenství k centrálnímu vysavači. Zákazník si může zakoupit i jednotlivé komponenty nutné ke kvalitnímu vysávání centrálním vysavačem. Samostatné hadice k centrálnímu vysavači v několika variantách délek.

Hadice s vypínáním k centrálnímu vysavači

Hadice s vypínáním k centrálním vysavačům jsou nejoptimálnější volbou při výběru hadice k centrálnímu vysavači. Zákazník si také může zvolit požadovanou délku dle svých potřeb pro kvalitnější a jednodušší vysávání.