centrální vysavače Praha

centrální vysavače Praha

dodávám centrální vysavače pro Prahu a okolí

Centrální vysavače Praha je velmi hledaným souslovím pro ty z Vás, ktěří vybírají co možná nejlepšího dodavatele centrálního vysavače v Praze a okolí.

Mezi tyto dodavatele se v popředí řadí i CVS-Install. Již řadu let je Praha a okolí oblíbenou lokalitou pro dodávku a montáž centrálních vysavačů Husky, DuoVac i Disan. Stavebníci z Prahy a okolí přesně vědí co chtějí a je radostí nimi spolupracovat.

Jsteli z Prahy a okolí neváhejte tedy a nechte si zpracovat cenovou nabídku na centrální vysavač praha od CVS-Install.

Centrální vysavače projektuji, instaluji i případně servisuji.

marek-jirovecPROTOŽE vše dělám sám je instalace kvalitní a přitom levnější než od výhradních dovozců a různých s.r.o.

Projekcí, montáží a prodejem centrálních vysavačů se zabývám již od roku 2002

Prošel jsem mnoha testy a dovoluji si tvrdit, že o centrálních vysavačích vím vše a kvalita odvedeného díla převyšuje běžný standard.

Centrální vysavače Praha to je synonymum pro dodávku značek Husky, DuoVac, Disan a Globovac

hotelMezi největší zakázky v Praze  řadím například
**** hotel CLEMENT. Jená se o devíti podlažní budovu v centru Prahy, kde je osazen průmyslový centrální vysavač Disan. Tento umožňuje až 6 uživatelů v součinnosti.

Další velkou realizací je pak průmyslový centrální vysavač Disan v Malešické spalovně komunálního odpadu. Pražské služby a.s.

Jedná se průmyslový centrální vysavač. Trubní rozvod centrálního vysavače je zde veden ve 4 průměrech 100 mm, 80 mm, 63 mm a 50 mm.

Rozvod byl realizován rovněž z plastového potrubí a i když je zde vysoká abraze vysávaných nečistot, potrubní rozvod již odolává několik let.

Průmyslový vysavač pro Pražské služby a.s.

Průmyslový vysavač pro Pražské služby a.s.

Centrální vysavače Praha ale především instaluji v rodinných domech a bytech. Provedených realizací v Praze již počítám na stovky.

Centrální vysavače Praha přináší do každého domu či bytu neocenitelného pomocníka. Na rozdíl od konvenčního vysavače jsou centrální vysavače několikanásobně silnější a jejich účinnost je 100 %

Praha a okolí je nejčastější lokalitou kde dodávám a instaluji centrální vysavače Husky.

centrální vysavače Praha

jsou naším obchodním partnerem i značkou pro dlouhodobou spolupráci.