centrální vysavače Husky

Centrální vysavače HUSKY mají oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům mnoho výhod.

Všechny centrální vysavače Husky vycházejí z jednoduchého principu vyfukování vysátého a přefiltrovaného vzduchu mimo byt či dům. Nedochází tak k víření dosud nevysátého prachu, jako je tomu u mobilních vysavačů. Tím je zajištěna 100% filtrace a čistý domov zbavený prachu a alergenů.

centrální vysavač husky

centrální vysavač husky

Díky vysokému výkonu průmyslového motoru DOMEL vysajete veškeré nečistoty rychle a účinně. Nemusíte zdlouhavě přejíždět hubicí „sem a tam“ tak jak je tomu u slabších přenosných vysavačů.

Navíc centrální vysavače HUSKY mají unikátní záruku 25 let!

Při vysávání s centrálním vysavačem Husky manipulujete pouze s lehkou, pružnou hadicí a nepřenášíte celý vysavač.

V nabídce jsou nyní i hadice ve zdi, které zajíždějí po vysávání do zásuvky, přesně řečeno do potrubí centrálního vysavače.

Rovněž oceníte i ticho při vysávání. Centrální vysavač je zpravidla umístěn mimo obytné části domu.

Odolnost centrálního vysavače Husky dokládá i možnost přímého sání mokrých nečistot.

Výhradním dovozcem centrálních vysavačů HUSKY je společnost Newag s.r.o., která působí na trhu již více jak 21 let a za tuto dobu jsme společně realizovali přes 35 000 dodávek centrálních vysavačů.

Jsme proškolený tým zajišťující návrhy, montáže, servis a jsme připraveni vám poskytnout kompletní poradenství při výběru centrálního vysavače.

centrální vysavače Husky

centrální vysavače Husky

Centrální vysavače Husky a Duovac jsou vybaveny zdokonaleným filtračním systémem, který obsahuje permanentním filtr s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabrání růstu bakterií na jeho povrchu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakterií – SILPURE je pro Husky a Duovac vysavače zdravé a ekologické řešení.