centrální vysavače princip

Jak fungují centrální vysavače?

DuoVac 180i

DuoVac Symphonia 280i

Je to velmi jednoduché. Centrální vysavače jsou převážně umístěny mimo obývané místnosti. Nejčastěji v garáži, sklepě či technické místnosti.

S odvodem přefiltrováného vzduchu mimo objekt. Zpravidla na venkovní stěnu, kde je potrubí zakončeno gravitační klapkou.

instalace centrálního vysavačeOd centrálního vysavače jsou vedené potrubní PVC rozvody k jednotlivým vysavačovým zásuvkám.

Zásuvky se většinou umísťují do spojovacích chodeb, v blízkosti schodišť tak, aby hadice standardní délky 9 metrů dosáhla od zásuvky do všech koutů, kde je potřeba vysávat a byla obsažena pokud možno co nevětší úklidová plocha.

Hadice může být samozřejmě i delší, nebo kratší než 9 m, ale zkušenosti u nás i ve světě preferují délku 9m.

centralni vysavacPo zasunutí hadice do vysavačové zásuvky a po zapnutí spínače On/Off se přes ovládací okruh sepne centrální vysavač.

Vzduch s prachem je odsáván přes hadici a potrubí do centrálního vysavače, kde je následně přefiltrován a vyfouknut mimo dům.

Při vysávání máme tedy relativní ticho, vysoký sací výkon, snadnou manipulaci s lehkou hadicí a hlavně už nikdy nebudeme vířit žádný prach a alergeny, protože ty 100% opouštějí obytné místnosti a dům. Proto jsou centrální vysavače doporučovány lékaři pro zdraví životní styl. Jedná se tedy o provozně nejzdravější vysavače pro domácnost.

Centrální vysavače DuoVac a Husky

pouze pro centrální vysavače Huskyjsou díky své kvalitě téměř nezničitelné. Důkazem tohoto tvrzení je poskytování ZÁRUKY v délce trvání 25 let na sací jednotky a 5 let na sady příslušenství.

S prodlouženou záruční dobou na centrální vysavače nejsou spojeny žádné další náklady.

Centrální vysavače jsou všeobecně předurčeny pro dlouholetý bezporuchový provoz. Díky vyspělé technologii a precizního zpracování jsou centrální vysavače Husky a DuoVac špičkou na světovém i domácím trhu.

Výhradním dovozcem těchto vysavačů je firma Newag s.r.o.

Dlouhodobě osvědčenou značkou pro centrální vysavače je i GV Puma – Senior.  Tato sací jednotka je rovněž osazena vysoce odolným motorem DOMEL™ BY-Pass ale vzhledem k plastovému tělu je neporovnatelně levnější než Husky či DuoVac.

Centrální vysavač to je výborná volba v poměru ceny, kvality, sacího výkonu ale hlavně zdravého životního stylu.

Centrální vysavače Husky a centrální vysavače DuoVac

centrální vysavače všeobecně, jsou a budou nejvýkonnějším a nejpohodlnějším pomocníkem pro rychlý a trvalý úklid  domu, bytu či kanceláře.

Centrální vysavače se v České republice prodávají již od roku 1993 a během  doby se jejich prodej neustále rozšiřuje. Tímto se také na český trh dostává nepřeberné množství značek v různé kvalitě a cenové relaci.

Centrální vysavače špičkové úrovně poznáte dle trvání záruky, konstrukce sací turbíny BY-PASS a kvalitní filtrace!